בועז  050-771-9949

 אורחן מצפה  הראל ©

 

אירוח בדואי

מחפשים אווירה רגועה? או חילוץ עצמות? טיולי סוסים או שבילי הליכה?

אורחן מצפה הראל אירוח בסגנון בדואי לחוויה מהנה, קסומה, ייחודית ושוברת שיגרה לכל המשפחה.

 

המקום מתאים לקבוצות וליחידים עם דגש על הטבע ומורשת קרב (דרך בורמה). בתיאום מראש ניתן לשלב ארוחות, סדנאות הפעלה לילדים, ימי גיבוש, הדרכה ופעילויות ODT, ימי כיף בטבע, טיולי שטח, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים, ערבים סגורים, מסיבות ואירועים.

 

מחפשים סיבה טובה לצאת מהבית? צריכים לארגן אירוע מיוחד?

לפעמים כל מה שצריך זה מקום מתאים שיעטוף את מצב הרוח המיוחד שלנו, שכחו מהעבודה, השאירו בבית את הבית, את ההורים והדאגות, סעו בשביל מתפתל אל ראש הר, לכוון אורחן מצפה הראל ותנו לקסם להלך עליכם.

 

שנים של ניסיון ומסע משכר בין אנשים שמחים ואהבת ארץ ישראל נאספו ובנו את אורחן מצפה הראל הנותן מענה לבילוי קבוצתי, משפחתי, זוגי, ובילוי גם לאלה שבא להם לצאת לבד.

 

 

פעילויות לילה

פעילויות יום

אירוח באוהל בדואי על פי המסורת הבדואית באווירה קסומה בין עמק להר.

אורחן מצפה הראל משקיף לנוף עוצר נשימה וידוע בשקיעותיו הרומנטיות. אוהל בדואי גדול ויפה להפליא, המצויד במחצלות, מזרונים וכריות. האוהל סגור, מחומם ועמיד בכל תנאי מזג האוויר, עם מסעדה ופאב.
זמן בדואי מזדחל, זמן שמשולבים בו צלילים רחוקים, קדומים, סיפורי אגדות חיות, בין יריעות אוהלים לגחלים הלוחשות, כשהכל אפוף בעשן הנרגילה ואווירה מיסטית מסתורית, זהו "אורחן מצפה הראל".

אורחן מצפה הראל

 

פתוח: כל יום, פרט לערבי שבת וחג כשרות: כשר בהשגחת הרבנות מטה יהודה.

 

בועז 050-771-9949 

 

איך מגיעים? 

המאהל ממוקם בכניסה לדרך בורמה על כביש 44 בין צומת נחשון לצומת שמשון.

מת"א או מנתב"ג: נוסעים בכביש 1 עד מחלף לטרון. משם עד צומת נחשון ומזרחה 3 ק"מ.מירושלים: נוסעים בכביש 1 עד מחלף שער הגיא, דרומה עד צומת שמשון, ומערבה כ-8 ק"מ. אנו נמצאים ב"אמצע הדרך", חצי שעה מירושלים וחצי שעה מתל-אביב.

 

 

פתוח כל ערב לקהל הרחב

פעילויות לילדים

אורחן מצפה הראל